× Jak podoba Ci się nasz nowy sklep w Polsce, przekaż nam swoją opinię. tutaj
Bezpłatna dostawa dla wszystkich powyższych zamówień 49,00 €

tylko.fit odpowiedzi na pytania

nur.fit pytania ogólne

Tutaj znajdziesz wszystkie pytania dotyczące naszej firmy, procesów zamawiania, procesów wysyłki i co. Wszystkie pytania dotyczące poszczególnych produktów można znaleźć poniżej lub na stronach szczegółowych produktów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą drogą Anną Maier pod adresem [email protected]

W nur.fit obiecujemy dokładnie to, co nasze produkty mogą dostarczyć. Bez zbędnych dodatków oferujemy superfoods, które można idealnie wkomponować w Twoje codzienne życie i które zdrowe odżywianie powinno to ułatwić. Ale w nur.fit superfoods nie kończą się na treści – od tego się zaczyna. Ważne jest dla nas to, co znajduje się w opakowaniu, ale także to, co dzieje się wokół niego. Dlatego używaj bez konserwantów, ale maksymalizuj trwałość przez opakowanie - i oczywiście to sprawia, że ​​ mniej śmieci.

Każdy, kto spożywa nasze superfoody od dłuższego czasu, zauważy, że nasze produkty wcześniejsze z Nurafit zostały zaznaczone i teraz z only.fit. Obie nazwy są nadal w użyciu, z tą tylko niewielką różnicą, że Nurafit, a dokładniej Nurafit GmbH nazwa naszej firmy to i nasz Linia produktów Superfood nosi nazwę nur.fit.

Wszystkie nasze produkty są pakowane z miłością w Bremie przez warsztat w Bremie. W tej firmie non-profit, zatrudniającej ponad 2000 pracowników, wszystkie nasze produkty są wytwarzane przez osoby niepełnosprawne "fair.pakt" . Logo z sercem pośrodku - tę firmę charakteryzuje w szczególności pełen szacunku współpraca i zaprojektowanie uczciwego procesu produkcyjnego.

tylko.pasujące zamówienia

Du kannst Deine Bestellung bei uns mit PayPal, Kreditkarte, Sofort Überweisung, Klarna lub na Vorkasse bezahlen.

od wartości zamówienia 49 € oszczędzasz koszty wysyłki pełne. W przeciwnym razie koszty wysyłki na terenie Niemiec wynoszą 4,99 €

Der Versand innerhalb von Deutschland dauert 2-5 Werktage. Dies kann sich aber durch Corona teilweise verzögern.

only.fit Superfoods

Superfoods może pomóc Ci w wielu sytuacjach, więcej energii i twój Wzmocnienie układu odpornościowego . Witaminy i wystarczająca ilość składników odżywczych są ważne dla organizmu, aby na co dzień mógł funkcjonować tak, jak powinien. Ale do tego też musi być odpowiednio zaopatrzony – zbilansowana i zdrowa dieta często zajmuje dużo czasu i tu do gry wchodzą superfoods. Dzięki ich delikatny proces suszenia i mielenia wszystkie zawarte w nim pozostają ważne składniki odżywcze otrzymano i umożliwią Ci łatwe zintegrowanie ich z Twoim codziennym życiem. Wynikowy zwiększone spożycie witamin i minerałów może mieć pozytywny wpływ na twoje zdrowie i samopoczucie.

Tak! Wszystkie nasze produkty są starannie dobrane i 100% wegańskie . Z nami po prostu wiesz, co jest w środku. Nasze produkty mają również 100% jakości surowca i bez dodatków.

Przykładamy szczególną wagę do jakości naszego asortymentu, a przede wszystkim do zrównoważonego rozwoju. Dlatego kupujemy wszystkie produkty, dla których jest to możliwe bezpośrednio od niemieckich rolników. W przypadku niektórych produktów niestety nie jest możliwe użycie tego Uzyskać bezpośrednio z Niemiec i my też to popieramy. Jednak ważne jest dla nas, aby tutaj wszystko było sprawiedliwe. Nasz łańcuch dostaw jest w pełni weryfikowalny biologicznie zgodnie z EU-Öko-VO.

Jakość naszych produktów ma najwyższy priorytet, dlatego nasze produkty ekologiczne pochodzą od producentów oraz Producenci, którzy przestrzegają postanowień EC Organic Regulation zgodne z zalecanymi kontrolkami. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ te naturalne produkty więcej witamin i minerałów niż konwencjonalna żywność i są mniej zanieczyszczone chemicznymi pestycydami.  

Ponadto wszystkie nasze produkty ekologiczne są rutynowo testowane pod kątem jakości włącznie skażenie mikrobiologiczne, pestycydy i metale ciężkie. Ponadto nur.fit jest co roku testowany przez BCS Kiwa z Niemiec pod kątem niemieckich standardów ekologicznych, aby sprawdzić, czy spełniamy wymagania, aby móc sprzedawać w niemieckim sektorze spożywczym. Nasz ostatni test organiczny został przeprowadzony 9 kwietnia 2020 r. przez BCS Kiwa i mamy ten test pomyślnie zaliczony.

W zależności od zalecanego spożycia, nasze superfoods nur.fit mogą być pod ulubionym daniem można mieszać. Nasze produkty świetnie prezentują się w smoothies, miskach śniadaniowych, sokach owocowych, w cieście lub naszym białku proszek także w koktajlach proteinowych. Więc nie ma dla Ciebie żadnych ograniczeń, a jeśli szukasz inspiracji, znajdziesz   tutaj, nasze zalecenia dotyczące przepisów.

Wszystkie unsere produkty haben zu 100% Rohkostqualität und keinerlei Zusatzstoffe

Jako alternatywę dla kawy zalecamy nasz   ORGANIC Maca-powder   jak również nasz   ORGANICZNY proszek Matcha . Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach produktów.

możesz łatwo włożyć torbę w temperaturze pokojowej zachowaj, jeśli masz wątpliwości, zawsze trochę chłodno.

alternatywy dla cukru w nur.fit

Alternatywy cukru przekonują swoim niski indeks glikemiczny,  minimalizując w ten sposób apetyt na jedzenie. Mają też więcej witamin niż np. cukier stołowy i erytrytol zero kalorii , co czyni go idealnym towarzyszem diety.

Obecnie oferujemy trzy ekologiczne alternatywy cukru. Są to BIO cukier z kwiatu kokosa, BIO cukier daktylowy i BIO erytrytol.

Możesz znaleźć wszystkie szczegóły na temat BIO cukier z kwiatu kokosaEkologiczny cukier daktylowy lub BIO erytrytolt na naszej stronie szczegółów produktu, w tym często zadawanych pytań. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z naszym wsparciem.

tylko.fit proszek roślinny

Wszystkie nasze organiczne pożywienie warzywne są uprawiane w Niemczech a także spakowane.

Nasze organiczne proszki warzywne można łatwo dodawać do wody, Koktajle, miski śniadaniowe, in Makaron lub dipy są podane. Więc nie ma tu prawie żadnych granic twórczych. 

Natürlich! Unsere Gemüsepulver sind das Gemüse Undercover! Die Extra-Vitamine können unter alle Speisen gemischt werden und verleihen jedem Gericht eine schöne grüne Farbe. Unser absoluter Favorit: Grünkohl Muffins.

tylko.pasujące białka

Teraz łatwo jest uzyskać wystarczającą ilość białek wegańskich za pomocą Białka poprzez roślinny proszek takie jak białko grochu lub białko ryżu. Ponadto białka wegańskie są łatwiejsze do strawienia, niż konwencjonalne białka serwatkowe.

Unser BIO wegańska mieszanka białek ist in einem perfekten Verhältnis von BIO Reisprotein und BIO Erbsenprotein (70:30) gemischt und überzeugt mit einem Proteinwert von 86,3g/100g Eiweiß. Da er ganz ohne Zusatzstoffe sowie Geschmacksverstärker aus kommt, ist er sehr geschmacksneutral was ihn zu einem perfekten Begleiter in Shakes mecz. Je nach Belieben kann hier einfach noch Kakao dazu gegeben werden.

tylko.pasujące algi

Są w Spirulinie i Chlorelli głównie analogi witaminy B12, ale które głównie z ciała nie nadają się do użytku, Dlatego chociaż B12 znajduje się na liście, bardzo trudno jest udowodnić, ile organizm może wchłonąć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych algach superfood, znajdziesz to wszystkie informacje aby to zrobić na naszej stronie produktu BIO Chlorella w proszku lub BIO spirulina w proszku. Jeśli pudry są dla Ciebie zbyt aromatyczne, polecamy nasze BIO Chlorella Tabs und BIO Spirulina Tabs.

Mamy zarówno proszek z alg   oraz zakładki z algami . które są również oferowane w jakości ORGANICZNEJ .

tylko.odpowiednie przekąski

Obecnie mamy pyszne BIO jagody goji.

Możesz dowiedzieć się wszystkiego na ten temat na naszej stronie produktu BIO jagody goji.

nur.fit większy

Nasz proszek z trawy pszenicznej i proszku z trawy jęczmiennej jest już po 3-6 tygodniach i dlatego zawiera bez glutenu i zachowuje wszystkie składniki odżywcze.

Zarówno nasz proszek z trawy jęczmiennej, jak i nasz proszek z trawy pszenicznej idealnie pasują Koktajle, miski i dipy Mieszać. Kiedy trzeba to zrobić bardzo szybko. wtedy proszki też mogą do rozpuszczenia w wodzie czy tylko nasze Tabletki z trawy jęczmiennej być zajętym.

Możesz znaleźć wszystkie szczegóły na temat Proszek z trawy jęczmiennej BIO z NiemiecProszek z trawy pszenicznej BIO z Niemiec lub Sproszkowana trawa jęczmienna jak Proszek z trawy pszenicznej na naszej stronie szczegółów produktu, w tym często zadawanych pytań. 

Dalsze pytania dotyczące poszczególnych produktów można znaleźć bezpośrednio na stronach poszczególnych produktów w tej zakładce👇.

100 jakości organiczny 100naturalne GMOFree